مدل پناهجوی ایرانی که مجبور به خیابان‌خوابی در پاریس شد+عکس

آفتاب‌‌نیوز :

سرویس اجتماعی- دختر ایرانی که با عکس‌هایش معروف شده است. او را در فرانسه با نام Negazzia می‌شناسد، نام واقعی‌اش اما نگین است. هنوز نمی‌تواند فرانسوی صحبت کند و با رسانه‌ها با زبان انگلیسی سخن می‌گوید. دختری ایرانی که مدعی است در ایران با پیگرد قانونی مواجه شد و به ترکیه فرار کرد.

به گزارش آفتاب‎نیوز؛ روزنامه “دیلی استار” بریتانیا با انتشار گزارشی درباره “نگین” می‌نویسد: “او به ترکیه فرار کرد و در آنجا با انجام کارهای مرتبط با مدلینگ در حدود پنج هزار یورو پول جمع کرد. آرزوی او رسیدن به مهد مد در جهان یعنی پاریس بود. او سرانجام توانست به پاریس برود. با این حال، فکر نمی‌کرد که پروسه رسیدگی به درخواست پناهندگی طولانی باشد. در نتیجه، بخش اعظم پول خود را از دست داد و مجبور به خیابان خوابی شد”.

این روزنامه می نویسد: “این مدل 29 ساله ایرانی می گوید که رویاهایش برای زندگی جدید در یکی از بزرگترین پایتخت های جهان به سرعت به کابوس تبدیل شد. شب نخست در خیابان سخت بود. شب دوم بهتر شد چون تلاش کردم خود را متقاعد سازم که می‌توانم این کار را انجام دهم. شب سوم بدترین شب بود و فهمیدم که خیابان‌خوابی کار آسانی نیست. برخی به من پیشنهاد پرداخت پول در ازای روسپی‌گری را دادند. من اما نپذیرفتم. من برای روسپی گری به پاریس نیامدم، من برای مدلینگ آمده بودم”.

او می‌گوید در نهایت مجبور شد کیف‌اش و تمام لباس‌هایش را بفروشد تا بتواند به زندگی ادامه دهد. او می‌گوید: “احساس کردم این زندگی من است و باید تلاش کنم تمام هزینه ماندن در اینجا را بپردازم. من برای جادوی زیبایی پاریس به این شهر آمدم اما تاکنون همه چیز را از دست داده‌ام. از سوی دیگر، نمی‌توانم به کشورم بازگردم. هدف من این است که مقاومت کنم تا زمانی که درخواست پناهندگی‌ام پذیرفته شود و بتوانم به عنوان یک مدل در پاریس کار کنم”.

او اکنون در اینستاگرام صفحه‌ای با بیش از 121 هزار دنبال کننده دارد. او توانسته حمایت یکی از سیاستمداران فرانسوی را نیز جلب کند.

مدل پناهجوی ایرانی که مجبور به خیابان‌خوابی در پاریس شد+عکس

مدل پناهجوی ایرانی که مجبور به خیابان‌خوابی در پاریس شد+عکس

مدل پناهجوی ایرانی که مجبور به خیابان‌خوابی در پاریس شد+عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *