خبری از 4 مفقودی شناور غرق شده در خلیج فارس نیست

رئیس اداره حفاظت و ایمنی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهرگفت: جستجو برای نجات چهار خدمه لنج غرق شده در آب های سرزمینی خلیج فارس وارد چهارمین روز خود شد و باوجود پالایش های انجام شده تا این لحظه خبری از مفقودشدگان نیست.

آفتاب‌‌نیوز :

احسان گلستانی روز جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: چهارمین روز عملیات جستجو توسط شناورهای ناجی 18 و هادی 6 اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، شناور خدماتی آویسا 3 و بالگرد شرکت نفت و گاز پارس با همراهی نیروی دریایی سپاه در حال انجام است.

وی بیان کرد: عملیات جستجو تا زمان اطلاع از وضعیت چهار خدمه لنج غرق شده ادامه می یابد.

گلستانی در ارتباط پیدا شدن لاشه شناور غرق شده در اطراف جزیره جواد الائمه استان هرمزگان نیز گفت: این مهم در دستور کار و بررسی اداره کل بنادر استان بوشهر قرار گرفته است.

گلستانی یادآورشد: روز سه شنبه هفته جاری خبر غرق شدن شناور یادشده از طریق یک فروند قایق صیادی اطلاع رسانی شد که بلافاصله شناور ناجی 18 از بندر عسلویه به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: بدلیل مواج و طوفانی بودن دریا شناور ناجی 18 لنج غرق شده را با فاصله زیاد از موقعیت واژگونی پیدا کرد و 2 نفر از خدمه در شرایط جسمانی نامساعد را از روی بدنه آن نجات داد.

رئیس اداره حفاظت و ایمنی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اظهارداشت: این لنج دارای شش سرنشین بوده که چهار نفر از آنها هنگام واژگونی در دریا سقوط کرده و خبری از آنها نیست.

وی گفت: لنج چوبی یادشده در 50 مایلی دریایی (حدود 92 کیلومتری) ساحل عسلویه غرق شده است.

گلستانی افزود: لنج غرق شده از دبی عازم بندر نخل تقی بود و در نزدیکی سکوهای نفتی بر اثر طوفانی شدن دریا غرق شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *