اظهارات بازیکنان پرسپولیس درباره بازی با سپاهان

بازیکن تیم پرسپولیس از حواشی به وجود آمده در ورزشگاه آزادی در زمان بازی تیمش برابر سپاهان ابراز تاسف کرد.

آفتاب‌‌نیوز :

امید عالیشاه بازیکن تیم پرسپولیس پس از تساوی تیمش برابر سپاهان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر اظهار کرد: واقعاً این مسائل و حواشی جای تأسف دارد. بازی حساسی بود و سه امتیاز این بازی برای ما خیلی مهم بود اما چیزی از دست ندادیم و در بازی‌های بعد جبران می‌کنیم.

او درباره صحبت‌های سید جلال حسینی که گفته بود می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند گفت: لطفاً سوال‌های این و آن را از من نپرسید و درباره این قضیه صحبت نمی‌کنم.

او درباره پاداشی که قرار است به بازیکنان پرسپولیس داده شود هم صحبتی به میان نیاورد.

عالیشاه در پایان گفت: این اتفاقات در اصفهان در جام حذفی هم خواهد افتاد. اما به چه قیمتی؟ به قیمت جان آدم‌ها؟ داریم از فوتبال لذت می‌بریم و دوست نداریم اتفاقی رخ دهد تا کار از کار بگذرد.

شیری: حواشی امروز برایم جالب بود/ پرسپولیس بزرگتر دارد

مهدی شیری بازیکن تیم پرسپولیس پس از تساوی تیمش برابر سپاهان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر اظهار کرد: تیم‌های بزرگ همیشه حاشیه دارند اما از نیروی انتظامی خواهش می‌کنم به این مسائل رسیدگی کند. هواداران حرمت دارند و امیدوارم این مسائل کمتر شود.

او ادامه داد: برای این حواشی جالب بود و امیدوارم این اتفاقات دیگر رخ ندهد.

شیری درباره بازی جام حذفی تیمش برابر سپاهان گفت: تا آن بازی خیلی وقت مانده و تمرکز ما روی بازی برابر تراکتور است.

این بازیکن درباره وضعیت پرداخت مطالبات گفت: درباره این مسائل صحبت نمی‌کنم و تیم بزرگ‌تر دارد و آن‌ها تصمیم‌گیری می‌کنند.

حسینی: هواداران می‌دانند چقدر دشمن دارند/ همه دنبال ضربه زدن به پرسپولیس هستند

سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس پس از تساوی بدون گل تیمش برابر سپاهان گفت: از هواداران به خاطر حمایت‌شان ممنونم. خودشان می‌دانند که چقدر دشمن دارند و همه چیز به ضررشان است.

وی افزود: اتفاقاتی را که روی سکوها افتاد را همه شاهد بودند و همه چیز به ضرر پرسپولیس است. متأسفانه همه دنبال این هستند که به پرسپولیس ضربه بزنند و کاری نمی‌شود کرد. قهرمانی و همه چیز سخت است. رای‌های کمیته اخلاق را نگاه کنید؛ نتیجه می‌گیرید که همه چیز سخت است.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *